Tablica
Co w trawie piszczy
Dla ciekawskich

Niepubliczne przedszkole Artystyczne w Lublińcu

to jednooddziałowe przedszkole dla 18 dzieci. Jako prywatna placówka opieki nad dzieckiem w wieku przedszkolnym, oferujemy pełną gamę zajęć, stymulując wszechstronny rozwój dziecka.

Jako przedszkole artystyczne, realizujemy programy wychowania przez sztukę. W codziennej pracy wychowawczo - dydaktycznej wykorzystamy metody wielostronnego kontaktu z muzyką, tańcem, teatrem, malarstwem, rysunkiem, rzeźbą dzięki czemu zainspirujemy dziecko do działania, doświadczania i przeżywania, a tym samym budowania własnego systemu wartości.

Jesteśmy małym przedszkolem i dzięki małej grupie możemy podejść indywidualnie do każdego dziecka. Panuje u nas domowa atmosfera dzięki której dzieci czują się jak w domu. Posiadamy własny plac zabaw na którym dzieci mogą się bezpiecznie bawić pod bacznym okiem naszej kadry.

Zajęcia

Staramy się optymalnie organizować czas
dla dzieci poprzez codzienne:
- zajęcia plastyczne,
- rytmikę,
- czytanie bajek.

Zapewniamy też zajęcia z:
- języka angielskiego 3x w tygodniu,
- dogoterapia raz w miesiącu,
- ceramiki raz w miesiącu,
- logopedą raz w tygodniu.

W ramach zajęć organizujemy ciekawe wycieczki edukacyjne, np. do sadu, nadleśnictwa. Co pewien czas jeździmy też do teatru. Wysyłamy też naszych podopiecznych na różne konkursy, na których mogą zaprezentować swoje talenty plastyczne lub muzyczne.

poniedziałek - piątek w godz. 7.00 - 17.15,
sobota w godz. 8.00 - 14.00

Możliwość opieki nad dzieckiem nie uczęszczającym do
przedszkola w cenie 5zł za godz.
Od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 - 17:15
w sobotę w godz. 8:00 - 14:00.

Cennik

- wpisowe: 250zł*,
- czesne: 220zł,

wyżywienie:
- śniadanie: 1zł (przygotowywane w naszej kuchni),
- podwieczorek: 1zł (przygotowywane w naszej kuchni)
- obiad: 5zł (Catering MUFFINEK).

*opłata jednorazowa, bezzwrotna celem rezerwacji miejsca w Przedszkolu z przeznaczeniem na fundusz rozwoju placówki

Reven Art ©